Nákupní košíkje prázdný

Parafín na výrobu svíček

Parafínové svíčkyPro výrobu parafínových svíček používáme kvalitní tvrdý parafín, který zaručuje dlouhou dobu hoření. Parafínové svíčky mají ale rozdílnou kvalitu a s tím souvisí většinou i cena.

Chcete kvalitní parafínové svíčky? Kontaktujte nás!

Rozdíl mezi svíčkami

Už jste se někdy podivovali nad tím, jaký je rozdíl mezi svíčkami? Jak může některá parafínová svíčka stát několik korun a jiné stojí desítky i stovky korun. Jak to? Jaký je v nich rozdíl? Odpovědí je několik a jednou z nich je kvalita parafínu na výrobu svíček.


Parafín na výrobu svíčekKvalitní parafín na výrobu svíček je základ

  • Každý parafin neboli vosk na výrobu svíček má v sobě obsažené určité množství oleje. Obecně platí, že čím je obsah oleje nižší, tím je parafín na svíčky kvalitnější. Množství oleje se pohybuje okolo 2 %. 
  • Nejjednodušší prvek, který Vám pomůže rozeznat kvalitní vosk na svíčky, od toho méně kvalitního je barva. Čím je parafín na svíčky bělejší, tím je zároveň i kvalitnější.
  • Dalším důležitým faktorem je také odér. Vysoce kvalitní parafín je zcela bez zápachu.

Parafínové svíčky, které nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitního parafínu a každý výrobek je originál, protože je ručně vyráběný.

Parafínové svíčkyVosk na výrobu svíček, který používáme má vysoký bod tání, to znamená, že podporujeme delší hoření svíčky. Parafínová svíčka také odhoří kvalitnějí, protože drží tvar až do konce hoření a nerozteče se po podložce.

Nabízíme široký sortiment ručně tvarovaných svíček z kvalitního tvrdého parafínu a pro výrobu používáme speciální kulaté knoty, které se neutápějí ve vosku. 

Chcete kvalitní parafínové svíčky? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Moravec Letohrad s.r.o.
F.V. Heka 812
561 51 Letohrad

+420 777 711 814

moravcova@moravec-letohrad.cz