Nákupní košíkje prázdný

Palmové svíčky a svíčky z včelího vosku

Dodáváme kvalitní ručně vyráběné parafínové svíčky. Mimo parafínových svíček jsou ještě další druhy svíček:

  • palmové svíčky
  • svíčky z včelího vosku

Svíčky z palmového vosku

Výroba svíček z palmového vosku je také velmi rozšířená a oblíbená. Palmové svíčky mají charakteristickou strukturu povrchu v podobě výrazné dekorativní kresby podobné ledovým květům. Díky tomuto neobvyklému efektu je každá palmová svíčka úžasným originálem, protože struktura, která se vytvořila na jedné, už nikdy nebude mít další palmová svíčka. Palmový vosk na výrobu svíček je přírodní materiál, se kterým se velmi dobře pracuje. Palmové svíčky hoří jasným a čistým plamenem a nečadí.

Svíčky z včelího vosku

Mezi nejdražší, ale zároveň nejkvalitnější, patří svíčky ze včelího vosku. Včelí vosk na výrobu svíček je přírodní materiál, proto během odhořívání svíčky včelí vosk nevznikají žádné škodlivé látky. Výroba svíček z včelího vosku je jednoduchá, ale vyžaduje trochu zručnosti. Včelí vosk na výrobu svíček se prodává v plátech, které se zamotávají do válečku nebo spirály. Včelí vosk na svíčky může být přírodní ve své zlatavé barvě nebo barevný.

A ještě jedna zajímavost: jeden včelí úl vyprodukuje za 1 rok cca 300 g vosku, proto je výroba svíček limitovaná a má svůj specifický okruh zákazníků.

Luxusní tvarované svíčky

Specializujeme se na výrobu luxusních tvarovaných svíček, které se vyrábějí z čistého tvrdého parafínu s použitím kulatých knotů. Svíčka tak hoří déle a knot se neutápí ve vosku. Pokud chcete dozvědět o výrobě těchto svíček více, podívejte se zde.

Chtěli byste mít také luxusní tvarované svíčky? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

Moravec Letohrad s.r.o.
F.V. Heka 812
561 51 Letohrad

+420 777 711 814

moravcova@moravec-letohrad.cz