Nákupní košíkje prázdný

Výroba svíček

Vyrábíme luxusní tvarované svíčky, které ručně modelujeme do úžasných tvarů. Tyto ručně vyráběné svíčky jsou krásným netradičním originálem, který oživí atmosféru Vašeho domova. 

Naše svíčky jsou jedinečné v použití plastického parafínu při výrobě, který dodává našim svíčkám netradiční vzhled. Při výrobě svíček do interiéru provádíme důslednou kontrolu, která zabraňuje proniknutí vadných kusů do obchodů. Díky použití velmi kvalitního vosku při výrobě představujeme jedinou firmu v Česku, která takovéto svíčky vyrábí.

Chcete nahlédnout do ruční výroby svíček?

Výroba svíček není úplně jednoduchá a vyžaduje opravdovou manuální zručnost.

  • Ruční výroba svíčekNejprve se vytvoří střed svíčky z bílého tvrdého parafínu. Tento vosk je velmi kvalitní a má vysoký bod tání. Díky tomu svíce déle a kvalitněji hoří. Svíce také drží svůj tvar až do konce svého hoření, proto nehrozí, že se rozteče po podložce. 
  • Vnější část ručně vyráběné svíčky je ze speciálního parafínu, který se může při určitých teplotách modelovat. Svíčky se neprobarvují, barevná je pouze vnější část z plastického parafínu.
  • Pro výrobu svíček používáme speciální kulaté knoty, aby se neutápěly ve vosku při hoření.

Ručně vyráběné svíčky

Dekorativní svíčky na přání

Vyrábíme dekorativní svíčky různých velikostí, tvarů a barev. Vše záleží na přání a vkusu zákazníka. Nabízíme základní nabídku, kterou si můžete prohlédnout, ale ruční výroba svíček nám umožňuje, abychom se více přizpůsobili zákazníkovi a jeho představám, pokud chce vyrobit něco speciálního.

Svíčky s fotkou nebo logem

Pokud chcete svým blízkým darovat tyto luxusní, ručně vyráběné svíčky, můžeme je ozdobit tak, aby je co nejvíce potěšily. Na dekorativní svíčky můžeme nalepit samolepku s fotkou nebo vybraným obrázkem. Také se mohou ozdobit monogramem nebo číslem výročí.

Ruční výroba svíček


Luxusní tvarované svíčky jako dárek

Vyrábíme také dekorativní svíčky, které můžete darovat jako pozornost a poděkování za Vás a Vaší firmu. Na ručně vyráběné svíčky umíme udělat loga z nalepovací fólie, která se přilepí přímo na svíčku. O něco dražší varianta je kovové logo firmy, které zapíchneme přímo do svíčky.

Atmosféru domova mohou doladit také svíčky adventní, které mají svoji tradici a najdete je také v naší nabídce. Podívejte se zde.

Líbí se Vám naše svíčky? Kontaktujte nás!

Fotogalerie z výroby svíček:

Kontaktujte nás

Moravec Letohrad s.r.o.
F.V. Heka 812
561 51 Letohrad

+420 777 711 814

moravcova@moravec-letohrad.cz